Zapraszamy na szermierczego grilla kończącego sezon 2021/2022

Zapraszamy 1 lipca (piątek) 2022 roku o godzinie 17:00 na grilla kończącego sezon treningowy. Proszę zabrać ze sobą maskę i strój szermierczy, ponieważ przewidujemy walki na różną broń. Będziemy też ciąć ostrą szablą.

Jest to impreza składkowa, czyli należy przynieść ze sobą to, co chcecie zjeść i wypić. Dysponujemy miejscem ogniskowym i drewnem. Będą też kije do smażenia kiełbasy. Jeżeli ktoś ma ruszt z łańcuszkiem, to bardzo by się przydał, bo na miejscu jest na czym go powiesić. Zachęcamy do przyprowadzenia osób towarzyszących oraz organizowania się wspólnym transportem.

Miejsce znajduje się obok samego końca ulicy Jamnickiej, przy której znajduje się parking i obok ścieżki rowerowej oraz rzeki Kamienicy.

Dane Google: 49°35’58.0″N 20°43’59.2″E

Wiata ogniskowa
Parking na końcu ulicy Jamnickiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.