Szkoła w czasie ferii

W styczniu i lutym mamy sporo wydarzeń, które wpływają na harmonogram zajęć. W ostatni tydzień stycznia i pierwszy lutego trwają ferie, podczas których zajęcia szpadowe na sali w Szkole Podstawowej nr 18 przy ulicy Broniewskiego nie odbywają się. Szkoła w tym czasie jest zamknięta.

Co więcej, w ostatni tydzień stycznia bierzemy udział w szkole miecza i tarczy Majstra Kozy na Słowacji, więc poniedziałkowe zajęcia 27 stycznia również nie odbędą się.

W ramach rekompensaty zapraszam wszystkich szermierzy na zajęcia zbiorcze w poniedziałki lub środy, kiedy zajęcia odbywają się. Będziemy przeprowadzać połączony trening kilku broni. Polecam umówić się z kolegami, żebyście mieli partnerów do swojej broni.

Proszę sprawdzać na naszej stronie kalendarz:

http://szkolaszermierki.com/zgrupowania/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *