Trzy pokazy w trzy dni weekendu majowego

Zapraszamy na konne pokazy, które 1. 2. i 3. maja przeprowadzamy w barwach 1. PU Krechowieckich ze Starej Cegielni z Gładyszowa. Prezentujemy program pod tytułem 1000 lat jazdy polskiej. Dla widzów strzelamy z łuku, kłujemy lancą i tniemy szablą w galopie w strojach i rzędach odnoszących się do uzbrojenia epok wielkich zwycięstw Rzeczypospolitej.

1. maja występujemy o 17.00 w dworze w Kątach prezentując musztrę kawaleryjską oraz popisy szablą i lancą, 2. maja występujemy w Sękowej podczas inscenizacji bitwy gorlickiej (po 17.00), prezentujemy taktykę walki piechoty z jazdą oraz 1000 lat jazdy polskiej, a 3. maja prezentujemy musztrę w historycznych strojach i rzędach na rynku w Bieczu (w południe). Zapraszamy!

Fotografie z pokazów są na naszej stronie facebookowej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pokazy. Dodaj do ulubionych permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *