W czerwcu rusza turniej o Trofeum Sezonu Treningowego 2014/2015

Od czerwca, przed wakacyjną przerwą, rozpoczynamy turniejowe zmagania o Trofeum Sezonu Treningowego 2014/2015 w Sądeckiej Szkole Szermierki. Biorą w nim udział nasi uczniowie, którzy będą zbierać punkty, walcząc dwoma brońmi – szpadą elektryczną oraz szablą piankową Go-Now. Dla uczestników turnieju przewidziane są nagrody ufundowane przez trenera, a zwycięzca otrzyma honorowy tytuł Szermierza oraz Trofeum Sezonu Treningowego 2014/2015.

Zachęcamy prywatne osoby do sponsorowania dodatkowych nagród!

Zmagania są otwarte dla publiczności. Począwszy od 3. czerwca zapraszamy rodziców, dziadków, rodzeństwo, przyjaciół i sympatyków szermierki do przyjścia na trening i kibicowanie uczestnikom. Dla nich przewidujemy wystąpienie na temat broni białej i prezentację jej możliwości.

Komentarz do „W czerwcu rusza turniej o Trofeum Sezonu Treningowego 2014/2015

  1. Podczas trwania turnieju ogłaszamy Dni Otwarte Sądeckiej Szkoły Szermierki. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszej sali szermierczej przy ulicy Broniewskiego 5!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *