W czerwcu rusza turniej o Trofeum Sezonu Treningowego 2014/2015

Od czerwca, przed wakacyjną przerwą, rozpoczynamy turniejowe zmagania o Trofeum Sezonu Treningowego 2014/2015 w Sądeckiej Szkole Szermierki. Biorą w nim udział nasi uczniowie, którzy będą zbierać punkty, walcząc dwoma brońmi – szpadą elektryczną oraz szablą piankową Go-Now. Dla uczestników turnieju przewidziane są nagrody ufundowane przez trenera, a zwycięzca otrzyma honorowy tytuł Szermierza oraz Trofeum Sezonu Treningowego 2014/2015.

Zachęcamy prywatne osoby do sponsorowania dodatkowych nagród!

Zmagania są otwarte dla publiczności. Począwszy od 3. czerwca zapraszamy rodziców, dziadków, rodzeństwo, przyjaciół i sympatyków szermierki do przyjścia na trening i kibicowanie uczestnikom. Dla nich przewidujemy wystąpienie na temat broni białej i prezentację jej możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *