Logistyka

Home Forums Szkoła Majstra Kozy 2020 Logistyka

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • #1947
    Trener
    Keymaster

    Wyjazd z Nowego Sącza jest w niedzielę 26 stycznia o 12:00. Marek załatwił busa, więc mamy luksusy pod względem miejsca.
    Każdy z nas niech się umówi z Markiem, gdzie i o której wsiada, tak żebyśmy już wszyscy byli w samochodzie o 12.00.
    Przyjazd na miejsce planujemy na 18.00 (wliczając postoje). Po przyjeździe NIE MAMY kolacji, więc musimy o nią zadbać. Proponuję, żeby wspólnie kupić po drodze produkty (chleb itd.), to najmniej się zmarnuje.
    Potem mamy wyżywienie w cenie.
    Zakwaterowanie i treningi mamy w pensjonacie EUROMESTO (http://rzeuromesto.sk; Častá – Píla 1088, 900 89 Píla, Słowacja; GPS – 48°23’45.0″N 17°18’52.5″E). Pensjonat ma jakieś atrakcje, typu stół bilardowy, czy piłkarzyki do naszej dyspozycji w cenie pobytu.
    Trening zaczynamy w poniedziałek rano. W piątek aprobacja i wieczerza w STROJACH HISTORYCZNYCH lub stylizowanych. Wykwaterowanie w sobotę rano 1 lutego.
    Wyposażenie:
    Trening bez masek, zwykły strój sportowy, rękawice na obie ręce. Tarcze zapewniam ja, miecze pożycza Koza, repliki mieczy bierzemy i tak własne (na wszelki wypadek i dla odpoczynku nadgarstków).
    Polecam zabrać opaski wzmacniające na nadgarstki.
    Aprobacja i wieczerza:
    Musimy wyposażyć się w stroje historyczne.
    Marek – Szkot;
    Dawid – XVII-nastowo, mój żupan, kołpak;
    Kuba – mogę pożyczyć swój strój wczesnośredniowieczny jeśli będzie pasować;
    Paweł – koczownik.

    Płatności:
    Szkoła, zakwaterowanie, wyżywienie: 365 euro (-zaliczka).
    Transport: w zależności ile spalimy paliwa – dogadujemy z Markiem; (szacunkowy koszt ok. 100 zł)
    Ubezpieczenie sportowe we własnym zakresie?

    SOBOTA
    Po wykwaterowaniu mamy OPCJĘ pojechania do Grazu w Austrii, aby zwiedzić tamtejsze znakomite muzeum broni (https://www.museum-joanneum.at/landeszeughaus).
    Jest to 313km od zakwaterowania, więc koszty zwiększyłyby się o około 70 zł za paliwo + 9,5 euro bilet. Powrót 7,5 godziny + postoje.
    Do rozważenia.

    • This topic was modified 4 years, 3 months ago by Trener.
    • This topic was modified 4 years, 3 months ago by Trener.
    • This topic was modified 4 years, 3 months ago by Trener.
Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.